Діти українських артистів на роботі у батьків

Вибір редакції

Сім’я – це не лише  люди, які проживають спільно в одному помешканні, це щира, незаплямована любов, спільні традиції, радощі, сльози, емоції, думки. Українські співаки, телеведучі, журналісти теж мають сім’ї, дітей, але їм в край не вистачає часу для спільного відпочинку, тому кожна хвилина проведена з дітьми в радість. Тому кожен батько чи мати намагається різними шляхами збільшити час разом з і дітьми. Хтось знімає спільні кліпи, а хтось тримає кулачки за кулісами, хтось співає у машині мамині пісні, а хтось переймає досвід батька на роботі. У кожного з батьків свої методи виховання, а головне справжня любов.

Ось, на прикладах кількох сімейних родин ви зможете зрозуміти і відчути бажання батьків бути з дітьми.

Дмитро Шуров часто залучає до своєї роботи сина,Льва Шурова. Лев, як батько, захоплюється музикою, грає на барабані і вже дебютував на одному з батькових концертів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Віра Брежнєва приміряла прикрасу за 800 тисяч гривень

14-річний підліток дуже схожий на батька, а у кліпі Pianoбой «На вершині», де Лев зіграв головну роль,ця схожість підкреслюється деталями.

Лев активно допомагає батькові з творчою роботою, можливо переймає творчий та професійний досвід. Свідчення цьому є його участь у зйомках нової відео роботи Pianoбой «Полуничне небо» («Дзен»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Надія Мейхер похизувалась формами у стильній сукні 

 

 

Діти сім’ї Сніжани та Сергія Бабкіна, Веселіна та Артур завжди підтримують батьків у роботі. Коли їхні батьки приймали участь у телевізійному проекті на каналі 1+1 «Танці з зірками. Повернення легенди», вони також були присутні за лаштунками. Таким чином Веселіна та Артур побачили, як створюється телевізійна програма, як працює команда професіоналів за кадром на прямих ефірах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Гурт Антитіла представили нову роботу TDME

 

Львівська співачка, Ірина Федишин, зазвичай має щільний концертний графік. Артистка витупає не лише у великих містах, а й менших. Її пісні співають усім залом, оплески глядачів не мають закінчення, крики «на біс» ще чути далеко від концертного залу. Не зважаючи на це, вона часто бачить своїх дітей Олега та Юрія, які приїжджають на її концерти, разом із батьком Віталієм. Співачка у своєму мікроблозі пише, що сім’я, робить її по-справжньому щасливою.

 

 

Співачка Слава із гурту «НеАнгели» та пластичний хірург Едгар Камінський виховують  у шлюбі двох дітей, доньку Лауру та сина Леонарда. Батьки у своїх мікроблогах часто публікують сімейні світлини, діляться з підписниками життям дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Слава Камінська опублікувавши пікантний знімок поскаржилась на втому

Слава,як справжня леді, вже з малечку прививає Лаурі вишуканий смак та вміння ходити по магазинам. 

Батько, у свою чергу, взявся виховувати у сина любов до жінки. Зважаючи на професію батька та місце його роботи, Леонард звикає до правильних форм у світі.

Зважаючи на завантажений гастрольний графік, постійні тренування та зйомки Слава повідомила про те, що: «Пока мама поёт и переживает за Леонарда на сцене , Леонард танцует и переживает за маму за сценой».

 

 

Олег Скрипка, лідер гурту «Воплі Відоплясова» виховує чотирьох малолітніх дітей, Романа, Устима, Олесю і Зоряну. Двоє з них, а саме Устим і Олеся, вже встигли знятися у відео роботі батька «Мана». 

Автор: портал MusicUkraine.net
Фото з мережі Instagram. 

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × three =