Вертольоти і готика: LOBODA заінтригувала сюжетом нового відео «Хлопець»

Музика

LOBODA поділилася подробицями нового відео на сингл “Хлопець”. 

Співачка року за версією M1 Music Awards LOBODA розкрила перші подробиці зі зйомок кліпу на сингл “Хлопець”. 

За словами Світлани, зйомки проходили в шалено складних умовах: крім того, що в частині локацій було неймовірно холодно і вся постановочна група піддавалася ризику захворіти, в зйомках так само був задіяний справжній вертоліт: частина сцен знімалася в ньому, а частина під працюючими гвинтами, створюють потужні крижані потоки повітря, що теж аж ніяк не зігрівало. Втім, новий трек виявився настільки пристрасним, що ніхто з учасників процесу не застудився. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Світлана Лобода йде зі сцени?

Відео ми відзняли ще три тижні тому. Були важкі зйомки, тому що знімали і на вулиці, і в старовинному замку, і з вертольота (і в вертольоті). Було дуже холодно, я весь час мерзла, навіть не дивлячись на відповідний погоді образ: у багатьох сценах я грала в шубі, але холод був сильніший (сміється). Але ми впоралися з цим завданням “, – коментує зйомки нового відео LOBODA. 

Режисером відео виступила продюсер LOBODA – Нателла Крапівіна. Це вже дев’ята спільна відеоробота тандему. Всі попередні кліпи досягали дуже високих результатів і в чартах музичних телеканалів і на цифрових майданчиках. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine + 2 =

Translate »