...

Акробатика від MONATIKа. Що артист готує для M1 Music Awards

Музика

MONATIK  поділився емоціями від підготовки свого музично-танцювального перфоменсу для М1 Music Awards.

Вже 9 грудня в київському Палаці спорту відбудеться головна музична подія року – церемонія нагородження «М1 Music Awards». Артист року за версією М1 Music Awards 2016 MONATIK готує для майбутньої події справжній музично-танцювальний перфоменс. Як зізнається сам артіст, це буде не звичний для нього номер – ексклюзивно для даної події придумувалося багато стилістичних особливостей:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Маша Собко вже підготувалась до Нового Року та прикрасила ялинку

«Люди, які дивилися живі виступи MONATIK, бачили і знають, що ми ніколи не використовуємо декорації в своїх виступах, тому що нашою головною фішкою з самого початку були: інтенсивні рухи, подача музики не тільки голосом, а й тілом. Номер, який ми готуємо для М1 Music Awards, по стилістиці і подачі абсолютно незвичний для мене. У багатьох рухах я себе дуже довго намагався відчути. Але зараз вже побачив, відчув, і мені комфортно. Це велика премія, і для того, щоб зробити справжнє шоу, ми задіємо всі технічні можливості по максимуму», – коментує майбутнє шоу MONATIK.

Також мультиартіст відзначає, що для М1 хіт музично-танцювального року Vitamin D був спеціально підформатований. Постановкою номера MONATIK для М1 Music Awards займався Денис Стульников:

«Найголовніше, що в моєму розумінні має бути присутнім в перфоменс, це атмосфера для залучення людей. В цьому році ми максимально сконцентрувалися на Vitamin D, і будемо робити те, що любимо. Адже ми цим наскрізь просякнуті, і подаруємо людям.  – це акробатика від MONATIKа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Слава Камінська з НеАнгелів показала округлий животик

Нагадаємо також, що в цьому році М1 Music Awards ввели нову премію за «Кращий номера на премії М1 Music Awards». Проголосувати за сподобалася перфоменс можна буде після виступу всіх виконавців в додатку Телепортал.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − thirteen =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.