Вакарчук зробив заяву щодо свого президентства

Музика

Відомий український музикант, лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розповів, що відправився на осінню сесію в Стенфордський університет, зовсім не для того щоб вивчитись на президента.

Основною метою, яку він перед собою поставив – глибше розуміти процеси управління країною. Відповідну заяву він записав на відео, яке опублікував в мережі.

На відео Вакарчув чітко дає зрозуміти, що брати участь в президентських виборах він не буде, більш того, за його словами у нього ніколи не було президентських амбіцій, а влада зовсім його не цікавить. Також він розповідає, що не збирається займатися політикою, залучати політичних технологів і будувати будь-які політичні плани, просто тому, що його це не цікавить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Усі переможці третьої церемонії нагородження M1 Music Awards

За словами Вакарчука, він вже зробив деякі висновки для себе, і впевнений що Україна зараз тримається лише на одній “колоні”. Музикант підкреслив, що держапарат і верховенство права в нашій країні прогнили вже давно, їх фактично необхідно створювати заново. Так звана третя колона ще поки виконує ті завдання, які на неї покладають. Так, вибори у нас в країні проводяться з меншим градусом фальсифікацій, проте очевидно, що електоратом відверто маніпулюють. Він також склав десять пунктів, які назвав основними кроками, які зможуть зробити Україну кращою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    U2 спустились у метро та дали там концерт

Раніше в одному з проведених соціологічних опитуваннях музикант Святослав Вакарчук зайняв друге місце за популярністю серед українців на посаду президента країни. Нагадаємо, що Святослав Вакарчук поведе осінній семестр в якості наукового співробітника в Стенфордському університеті (США). Протягом цього часу Вакарчук проведе відкриті лекції про Україну і візьме участь в Програмі українських лідерів в CDDRL.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + fifteen =