Надя Дорофєєва та Позитив озвучили головних героїв мультфільму Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила

Музика

Принцеса Міла і артист Руслан знайшли голоси вокалістів групи “Время и Стекло” 

«Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила» – перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group). Голосом Наді Дорофєєвої заговорить Міла – горда і розумна принцеса, яку вабить справжнє життя і справжня любов, але на шляху до своєї мрії її чекає реальна небезпека і безліч випробувань. Позитив дублював мандрівного актора і трубадура Руслана – симпатичного і хороброго хлопця, відважного лицаря і доброго мрійника. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Вакарчук зробив заяву щодо свого президентства

Надя: «У мене вже є досвід озвучення, але попрацювати над українським повнометражним мультфільмом вдалося вперше. Міла дуже близька мені – у неї сміливий і рішучий характер, вона вибирає непростий шлях до свого щастя, але йде за своєю мрією до кінця. Особливо приємно, що моя героїня, як і я, живе в Києві. Було цікаво повернутися в часи прекрасних принцес і хоробрих лицарів» 

Позитив (Олексій Завгородній): «Мій герой Руслан руйнує всі стереотипи: сьогодні багато хто мріє стати артистами, а він, будучи природженим актором, хоче поміняти свою долю і стати героєм не на сцені, а справжнім лицарем в реальному житті. Завдяки своїй відвазі, силі і доброті йому все вдається! Сподіваюся, мій герой стане другом для кожного глядача» 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Модель бренду Victorias Secret знялася топлес

За сюжетом головні герої борються за свою любов. Ця дивовижна історія відбувається в Києві за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Бродячий артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу, і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – дочка київського князя. Але злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і викрав кохану, розраховуючи перетворити силу її любові до власного чаклунське могутність. Руслан вирішує всі перепони і небезпеки на своєму шляху, щоб довести, що справжня любов – сильніша магії. 

Вихід мультфільму запланований на 7 березня 2018 року. Відеоробота вже отримала велику кількість позитивних відгуків від професіоналів, трейлер буде доступний з 14 грудня на всіх офіційних ресурсах “Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила”, на YouTube-каналі FILM.UA Group і в кінотеатрах України. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 4 =

Translate »