Оголошені всі судді відбору на Євробачення 2018

Музика

СТБ і UA: Перший нарешті визначилися з остаточним складом журі.

Нагадаємо відомі були імена тільки двох суддів – переможниці минулого “Євробачення” Джамали і Андрія Данилка.

На думку телеканалів, місце поруч з ними за суддівським столом гідний зайняти відомий композитор, саунд-продюсер і засновник групи The Maneken Євген Філатов. На думку керівника національного відбору на “Євробачення-2018” Наталії Франчук, “свіжа кров” необхідна не тільки в складі учасників, а й у складі журі. А для цього Євген Філатов підходить ідеально. Франчук також зазначає, що лідер групи The Maneken вже багато років співпрацює з одними з кращих українських гуртів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Переможцю Євробачення-2017 зробили операцію по пересадці серця

Так, наприклад, його проект Onuka став широко відомим далеко за межами України і показав, що в нашій країні є дуже гідні музиканти. На думку Наталії Федорчук, це допоможе Євгену Філатову визначити найбільш перспективну пісню, яка відповідає сьогоднішнім музичним трендам. Сам же Євген Філатов вважає, що українські музиканти не стоять на місці і з кожним днем ​​прогресують. Мовляв, в Україні стрімко набирає обертів нова і цікава музика. З кожним днем ​​з’являється все більше і більше не розкручених ще музикантів, які звучать якісно.

Саме тому, за словами лідера The Maneken, він буде звертати увагу, в першу чергу на молодих перспективних артистів. Філатов стверджує, що в якості судді на національному відборі “Євробачення”, очікує, що тенденція збережеться і в конкурсі візьмуть участь максимальна кількість ще невідомих артистів з якісним саундом. Саме на таких готовий ставити відомий саунд-продюсер.

Відзначимо, що конкурс пройде в три етапи: два півфінали будуть показані телеглядачам 10 і 17 лютого, а фінал відбудеться вже 24 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Вакарчук зробив заяву щодо свого президентства

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + 5 =

Translate »