Гурт Друга Ріка презентували новий альбом

Музика

Сьомий за рахунком студійний альбом відомої української групи “Друга Ріка” отримав назву “Піраміда”.

Платівка вже доступна для прослуховування на всіх офіційних ресурсах групи, а також на платформах Google Music, iTunes і Apple Music.

За двадцять один рік на сцені музиканти провели чимало пошуків і експериментів. Кожен з яких, безсумнівно, вплинув на створення LP “Піраміда”. Дев’ять самобутніх треків з нового альбому разом складаються в єдину лінію з досконалим сюжетом. У змістовному сенсі – це збірник, який трек за треком розкриває і пояснює сприйняття світу зрілої людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   До кінця року Alyosha презентує свій новий альбом

Все життя, незалежно від свого покликання і голосів в головах, кожен з нас будує свою піраміду. Вона складається з особистих перемог, зустрічей, невдач. Побудувавши її, ми отримуємо шанс побачити себе такими, якими ми є. Піраміду групи “Друга Ріка” – можна почути.

Не дивлячись на те, що тема втрати і страху не на останньому місці, альбом, на мою думку, звучить як антиутопія. Він переповнений любов’ю, сексом і життям – такий, як вона є“, – коментує Валерій Харчишин, фронтмен групи “Друга Ріка”.

Робота над альбомом тривала більше року. За цей час окремими синглами вийшли три треки: “Монстр”, “Ангел” і “Ти є я”. З новим релізом Валерій Харчишин втілює давню мрію. У двох треках з альбому ( “Секрет” і “Доки я не Пішов”) звучать духові: валторна, труба і тромбон. В цілому ж саунд альбому – своєчасне затвердження в тендітній площині українського року. Саунд-продюсер платівки – Віталій Телезін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Найсвятковіший гурт ТІК представив Новорічний хіт

“Ми ж побудували свою “Піраміду”, до якої йшли все своє життя. І ми вдячні Богу за всі Його уроки, які він підніс нам по шляху до цієї вершини. Цей альбом, ця “Піраміда” – то, ким ми хотіли бути все своє життя”, – сказав Валерій Харчишин, фронтмен групи “Друга Ріка”.

Вперше нову платівку група зіграє в Лондоні 31 грудня. А вже в кінці зими “Друга Ріка” відправиться в тур по містах України, який розпочнеться у Львові і завершиться великим концертом в Києві навесні 2018 року.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two − one =

Translate »