Monatik підробляє таксистом?

Музика

Відомий артист цілий день працював таксистом – в рамках унікального експерименту для традиційного святкового марафону “Чудо починається!” на телеканалі “Інтер”.

Уявіть ситуацію: ви викликаєте таксі, і замість розбитої колимаги з прокуреним салоном приїжджає машина елітного класу, а за кермом – ваш кумир! Думаєте, нереально? У День святого Миколая можливі будь-які чудеса. Цьому переконалися глядачі каналу “Інтер” і кияни, які стали пасажирами незвичайного таксі з водієм … Дмитром Монатіком!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Гурт Друга Ріка презентували новий альбом

Більшість клієнтів не впізнали зірку. Тільки одна жінка, ледь сівши в машину, зауважила: «Ви так схожі на співака Монатіка». На що артист ухильно відповів: «Мені часто так говорять». Дивно, що навіть віддані шанувальники не відразу впізнали відомого виконавця. Зате із задоволенням ділилися з таксистом думками про свого кумира.

«Ми з мамою відправляли sms за Монатіка, коли він брав участь у талант-шоу, – розповідала одна з пасажирів. – Хто ж знав, що він так вистрілить. Був звичайним пацаном, а став генієм. Але я завжди в нього вірила». На що Діма зауважив: «Щоб домогтися успіху, іноді достатньо однієї людини, яка в тебе вірить».

Коли дівчина дізналася, хто саме знаходиться за кермом таксі, від несподіванки впустила сумку і телефон, а потім … закричала. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Данелія Тулєшова виграла Голос. Діти

«Завжди цікаво брати участь в експериментах, які відкривають для тебе щось нове, – ділиться враженнями про новий досвід Monatik. – Скільки ж в житті таксистів відбувається різних історій! Скільки інформації вони отримують за день від людей. Це вражає. Мені траплялися дуже цікаві пасажири, кожен з них – особливий по-своєму».

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × three =

Translate »