Антитіла представили кліп TDME про втечу з СРСР

Музика

Група Антитіла випустила кліп на пісню TDME. Зйомки відео пройшли в суворих умовах і в холодній воді. За словами режисера Радислава Лукіна, який до цього знімав короткометражний фільм в Чорнобилі, це були самі екстремальні зйомки в його житті і зазначив, що дана робота, скоріше, не кліп, а короткометражний фільм про людський подвиг і силу волі.

За сюжетом, герой кліпу, радянський океанолог Слава Курилов кидається в воду з борту круїзного лайнера і за три дні долає сто кілометрів, щоб звільниться від тоталітарного радянського режиму. Відео знімали на декількох локаціях: в Києві, в Одесі на Чорному морі, на судноремонтному заводі в Іллічівську, куди просто так з вулиці не потрапити, в готелях і на кораблях. Виконав роль Курилова Олег Лісогор. Актор зізнається, що дуже замерз під час зйомок, але процес і результат йому дуже сподобався:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:       Гурт Друга Ріка презентували новий альбом

Ми плавали просто в крижаному морі! Я зазвичай пірнаю на Водохреща, але в практиці такого загартування немає. За сюжетом, нам довелося не тільки зануритися, але і полежати в холодній воді близько 20 хвилин. Крім цього, в усі знімальні дні був різкий пронизливий вітер, руки буквально замерзала. Але результат мене вразив.

Група Антитіла, не зрадила своєї традиції і презентувала кліп TDME в режимі онлайн. Трансляція велася з медіа офісу AIR, де музиканти, режисер і інші запрошені гості ділилися цікавими моментами зі зйомок кліпу. Ведучим презентації був Тимур Мірошниченко.

Для довгоочікуваної прем’єри група підготувала безліч сюрпризів і навіть розшукав дружину океанолога Слави Курилова, яка вперше побачила відео про свого чоловіка і поділилася емоціями з Ізраїлю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   До кінця року Alyosha презентує свій новий альбом

Це дуже символічно, адже Слава провів в океані дні з 13 по 15 грудня, і ми їх вважаємо його другим днем ​​народження. Я дуже рада, що кліп про мого чоловіка побачив світ, адже його вчинок мотивує і надихає людей не здаватися на шляху до своєї мети. Перебуваючи в Ізраїлі, мені було дуже незвично побачити те, що екранізували історію Слави в Україні через сорок років.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + 8 =

Translate »