...

Фільм «Кіборги» зібрав у прокаті 19,3 млн грн

Кіно

Фільм продовжує впевнено нарощувати свій бокс-офіс.

За результатами третього вікенду український фільм Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» зібрав у прокаті 19 348 846 грн. А загальна кількість його глядачів сягнула 263 707 осіб. Про це «Главкому» повідомив продюсер картини Іванна Дядюра.

Таким чином за третій тиждень прокату стрічка зібрала 3,6 млн. Грн. і 40 тис. глядачів.

Нагадаємо, «Кіборги» встановили рекорди по зборах за перший і другий вікенди прокату серед всіх вітчизняних стрічок у кінотеатрах. Тоді фільм отримав 8,186 млн грн.

Картина розповідає про український військових, які захищали Донецький аеропорт. Події розгортаються у вересні 2014 році. На той момент оборона цього стратегічно важливого об’єкта тривала вже чотири місяці.

У центрі сюжету – молодий доброволець з позивним «Мажор». Він виріс у благополучній сім’ї, займається музикою і в таємниці від батьків відправився на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на цій війні, а також розібратися в тому, що відбувається.

В основу сюжету стрічки покладено реальні долі українських воїнів. Сценарій написала драматург Наталія Ворожбит. Загальний бюджет «кіборгів» склав 48 млн грн.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + four =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.