Привітання з Новим Роком від співачки MamaRika - MusicUkraine

Привітання з Новим Роком від співачки MamaRika

Музика

Що Ви очікуєте від Нового 2018 року? Які Ваші плани та цілі на рік?
Очікую другої частини українскього туру #КАЧ. Очікую на презентацію нових песень з другого альбому. Очікую на бомбезний кліп на потенційний хіт ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат) та ще на декілька убойних відео. А ще дуже очікую на нову хвилю сучасної української музики та свіжих артистів, разом з якими хочу трохи сколихнути “болотце” нашого локального шоу-бізнесу. 

Який новорічно-різдвяний подарунок Вам запам’ятався найбільше (Вам подарували/Ви подарували)?
Кращий подарунок на зимові свята для мене завжди – коли ми збираємося родиною за одним столом. Коли я можу спокійно, відверто, душевно спілкуватися з близькими, відчувати їхнє та віддавати своє тепло.

Побажання читачам порталу MusicUkraine.net
Читачам MusicUkraine.net бажаю у Новому році внутрішньої та зовнішньої гармонії. Отримуйте максимальний кайф від життя! Та слухайте якісну музику

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + ten =