Співачка VLADA вітає з Новим роком

Музика

Що Ви очікуєте від Нового 2018 року? Які Ваші плани та цілі на рік? 
Рік, що минає, для мене був дуже вдалим – я випустила новий альбом «ZACHEKAY», презентувала нову концертну програму та відеокліп на одноіменну композицію. В новому 2018 році я не буду зупинятися на досягнутому, бо творчі плани в мене грандіозні. 

Який новорічно-різдвяний подарунок Вам запам”ятався найбільше? 
Згадуючи дитинство, бо саме з тих часів іде відчуття особливої новорічної атмосфери та різдвяного дива, я пригадую одну веселу і зворушливу історію, яка зі мною трапилася напередодні Нового року. Перед святкуванням до нас додому з’їхалося багато рідних та друзів, і дітей була повна оселя. Ми вирішили погратися в улюблену багатьма гру піжмурки, і я обрала місце для схованки – велику шафу. І якою для мене було несподіванкою, коли я, заховавшись там, неочікувано знайшла найбажанішу для мене річ. Це була найкрасивіша у світі лялька Барбі, про яку я давно мріяла. В той момент я відчула себе маленьким Чарлі, який тримає в руках заповітний золотий білет на шоколадну фабрику Віллі Вонки. Лялька – це був подарунок від Діда Мороза мені, який батьки сховали, щоб покласти в новорічну ніч під ялинку. І зараз, саме завдяки вашому питанню, я знову в думках перенеслась у дитинство, в ту солодку мить, і відчула ту безтурботність і безмежну радість.

Побажання читачам порталу musicukraine.net
Новий рік для мене – один з небагатьох свят, яке об’єднує рідних, коханих і друзів у теплій святковій атмосфері, і дає можливість насолодитися цими миттєвостями. Вітаю всіх вас з Новим 2018 роком! Бажаю, щоб кожен з вас в цей новий рік отримав найбажаніший подарунок! Краси, внутрішньої гармонії і щастя вам! Мій подарунок для вас – святкове відео «Наш новий рік» 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × four =

Translate »