63-річна Лариса Гузєєва ошелешила новиною про поповнення: “У мене сьогодні син народився!”

Вибір редакції


63-річна Лариса Гузєєва ошелешила новиною про поповнення
63-річна Лариса Гузєєва ошелешила новиною про поповнення

Лариса Гузєєва вже давно перекваліфікувалась з актриси в телеведучу і не балує шанувальників кіноролями. Її люблять і одночасно ненавидять за гострий язик та її чуйку – зірку екрану неможливо обманути.

В 2008 році Гузєєва з’явилась в шоу “Давай одружимось”, в якому учасники підбирають собі пару з трьох претендентів, а Лариса, сваха Роза Сябітова і астролог Василіса Володіна допомагають їм в цьому. Гузєєва дає учасницям програми та телеглядачкам цінні поради, які багатьом допомагають. Як зауважують астрологи, така дотепність притаманна знаку зодіаку Близнюки, під яким народилася Лариса Андріївна. Вона впевнена, що секрет популярності передачі в тому, що вона не дивиться на людей згори донизу і в кожній конкурсантці бачить рівну собі жінку, якій просто трохи не пощастило в житті.

63-річна Лариса Гузєєва ошелешила новиною про поповнення
63-річна Лариса Гузєєва ошелешила новиною про поповнення

Популярність на телебаченні зробила Гузєєву популярною в мережі Інстаграм. У неї  більше двох мільйонів підписників, з якими вона ділиться новинами з життя. На цей раз телеведуча поділилась радістю з публікою:

У мене сьогодні син народився! Найкращий у всьому Всесвіті! Будь щасливий! Натхнення! Радості! Бажань! Можливостей! Кохання! Я поруч – якщо що

, – написала Лариса Гузєєва під картинкою із зображенням своїх дітей.

По підпису можна подумати, що син у зірки тільки що народився, але це сталось 32 роки тому 19 квітня. Георгія вона народила в шлюбі з інтелігентним грузином Кахою Толордравою. Через різницю культур та менталітету шлюб розпався, проте син часто бачиться з батьком і приїжджає до нього в гості до столиці Грузії. Георгій Толордава здобув освіту у Вищій школі економіки, зараз працює у рекламному бізнесі. Раніше він спробував себе в акторській професії, виконавши невелику роль у фільмі “Спадкоємиці”. Від наступного чоловіка Ігоря Бухарова Гузєєва народила дочку Ольгу.

63-річна Лариса Гузєєва ошелешила новиною про поповнення
63-річна Лариса Гузєєва ошелешила новиною про поповненняИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 − two =