Привітання Амадора Лопеса та Rumberos з Новим Роком

Музика

Що Ви очікуєте від Нового 2018 року? Які Ваші плани та цілі на рік? 
Цей рік був на стільки насиченим і яскравим, ми встигли реалізувати самі грандіозні і сміливі плани. Випустили нову пісню CHIKABELLA, зняли яскравий кліп, який ротується на всіх музичних каналах країни. Відкрили найкращі літні майданчики країни, випустили Live-версію нашого сольного концерту на одному з кращих музичних каналів. Що навіть «страшно» подумати, що нас очікує в наступному році)

Який новорічно-різдвяний подарунок Вам запам”ятався найбільше? 
У нас є прекрасна традиція в колективі – дарувати один одному подарунки на Новий рік. Заздалегідь ми витягуємо імена один одного, і ніхто до останнього не знає, хто кому дарує. А перед новорічним виступом ми «ланцюжком» даруємо один одному секретні подарунки. І, напевно, найкращий подарунок, це був подарунок від нашого колективу, нашій групі – радомікрофон дуже хорошої марки. Один у нас вже був, а другий став відмінним «напарником» на наших живих виступах!

Побажання/привітання для читачів порталу musicukraine.net
Дорогі читачі MusicUkraine, ми бажаємо вам багато щастя, тонни конфетті і метафану, нехай вибухають тільки хлопавки, а над нашими головами буде чисте небо і МИР! Благополуччя, радості і нехай все буде КАРНАВАЛ!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 1 =

Translate »