Вітання з Новим роком від Тоні Матвієнко - MusicUkraine

Вітання з Новим роком від Тоні Матвієнко

Музика

Що Ви очікуєте від Нового 2018 року? Які Ваші плани та цілі на рік? 
Новий рік – це кожний раз реалізація задуманих планів та обов’язково здійснення мрій! Очікую щоб все заплановане збулося і рік був кращим за попередні. Дуже чекаю миру в нашій країні! Планую тур містами України, він буде особливим тому що я буду виступати з оркестрами! Подарую слухачеві класичну українську музику і звичайно свої найкращі пісні. 

Який новорічно-різдвяний подарунок Вам запам”ятався найбільше? 
Не зовсім подарунок, але запам”яталася мені новорічна пригода. Якось запросили мене друзі відсвяткувати Новий рік в за містом в приватному будинку. У всіх класний настрій, нападало багато снігу, краса неймовірна, як у казці. Протягом ночі сніг йшов далі і на ранок ми опинилися в засаді. 
Машини ми відкопали, але трасу настільки занесло, що шансів виїхати в місто не було. Ніби немає і куди поспішати, але їжою ми запаслися тільки на новорічну ніч. Компанія на 7 людей, сектор суто дачний, магазини відсутні. Вже ввечері зрозуміли, що їсти хочеться дуже-дуже. Вирішили колядувати) Взяла хлопця з собою, щоб не так страшно було і пішли ми по сусідах. Я вам скажу, що наколядували ми добряче: великий пакет картоплі, салат олів’є, шампанське, палку ковбаси і банку концервованих помідорів. 
Вже наступного ранку ми змогли повернутися додому. Так що, їжі на новий рік ніколи не буває забагото! Готуйте і насолоджуйтеся святами;)

Побажання/привітання для читачів порталу musicukraine.net
Бажаю Всім миру, добра і веселенького Різдва! З Новим Роком!!! Гарних новин і якісної української музики!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 1 =