...

Співак Денис Реконвальд вітає з Новим роком

Музика

Що Ви очікуєте від Нового 2018 року? Які Ваші плани та цілі на рік?
В цьому році я планую випустити декілька відеоробіт, а також багато нових треків та синглів, тим більше, що весь 2017 рік ми працювали над продакшином нового музичного контенту: створювали та записували нові пісні. Ми вже визначилися з одним із синглів, на який буде «ставка» в 2018-ому році, певен – це буде гучний хіт. Тому роботи дуже багато!
До того ж ми вже розпочали роботу над нашою новою концертною програмою, яку в новому році фіналізуємо і будемо активно з нею виступати.

Який новорічно-різдвяний подарунок Вам запам’ятався найбільше (Вам подарували/Ви подарували)?
В більшості випадків всі подарунки все пов’язані з дитинством, тому що саме тоді вони сприймалися набагато емоційніше, яскравіше, вони грали набагато більшу роль у формуванні святкового настрою. Я пам’ятаю, як у передноворічний час щоразу, як батьки кудись йшли, я починав пошуки свого подарунка по всій квартирі. І знаходив його досить часто, але не в рік, коли вони підготували один із найцінніших подарунків. Я дуже-дуже хотів мобільний телефон, такий крутий з блютузом та ікапортом (сміється). Але коли 1-го січня вранці я прокинувся і побачив величезну коробку під ялинкою, тато сказав мені, що там вудка. Я ненавиджу рибалку, на відміну від тата, тому вдвічі більше засмутився. Але коли я почав розпаковувати, то там була коробка в коробці, коробка в коробці, а в найменшій із них – довгоочікуваний подарунок – мобільний мрії.

Побажання/привітання для читачів порталу MusicUkraine.net
Я хочу побажати кожному з вас, дорогі читачі, у наступному 2018 році відчувати побільше любові, душевного спокою, жити в мирі та здоров’ї, як фізичному, так і ментальному. Будьте щасливі в 2018-ому, і головне, бажаю вам, щоб цей Новий рік був значно кращим і яскравішим, ніж 2017-ий. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.