Учасниця Голосу країни, Яна Брилицька, привітала з Новим роком

Музика

Що Ви очікуєте від Нового 2018 року? Які Ваші плани та цілі на рік?
Всі мої плани на новий 2018-ий рік пов’язані з творчістю та з музикою. В першу чергу, я хочу організувати великий концерт, на якому презентую свою нову концертну програму. Я планую відзняти й випустити кліп, можливо навіть не один. Я також збираюся багато гастролювати з концертами і виступами по всій країні. У новому році я хочу бути побільше зі своїми рідними та близькими, заводити нових друзів, так як я дуже відкрита і знаю, що кожен крок дається нам не просто так. Як і будь-яка людина, я чекаю дива, і хоч ми всі вже дорослі, нам завжди хочеться відчути себе дорослими і повірити в те, що скоро станеться диво і багато позитивних подій.

Який новорічно-різдвяний подарунок Вам запам’ятався найбільше (Вам подарували/Ви подарували)?
В часи, коли я була дитиною, була суперпопулярною Брітні Спірс, всі навколо безмежно «фанатіли» від неї. І я теж. І в один рік на зимові свята батьки подарували мені величезний плакат з Брітні – розміром на півстіни. А ще диск з її піснями. Я просто натішитися не могла!

Побажання/привітання для читачів порталу MusicUkraine.net
Любі читачі! Від щирого серця хочу побажати вам багато любові, щастя та удачі в Новому році! Даруйте та випромінюйте багато любові, і нехай наступний рік буде по-особливому щасливим і радісним для вас. Зі святом!

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 3 =

Translate »