Артем Пивоворов поділився своїми планами на 2018 рік

Музика

Що Ви очікуєте від Нового 2018 року? Які Ваші плани та цілі на рік?
Я з тих людей, які не люблять говорити про свої плани, мрії та амбіції. Я надаю перевагу ділу, а не слову! Саме тому не буду зараз розкривати  всі карти – стежте за нашими новинами, і ви обов’язково почуєте про нас.
А щодо найближчих та найважливіших планів, які ми вже активно втілюємо в життя – великий сольний концерт в Києві, який відбудеться 10 березня в клубі Bel étage. Це буде презентація двох альбомів, які вийшли в 2017-му році – «Стихия Воды» і «Стихия Огня» – буде дуже яскраво! Навіть не сумнівайтеся!

Який новорічно-різдвяний подарунок Вам запам’ятався найбільше (Вам подарували/Ви подарували)?
Мені дуже складно назвати щось одне, адже всі мої дитячі спогади були досить яскравими. Нехай це буде історія про те, як я зруйнував свій довгоочікуваний новорічний подарунок своїми ж руками. У дитинстві я дуже довго мріяв про приставку Денді, яку мади більшість моїх друзів. І одного року, 1-ого січня, я знайшов її у себе під ялинкою. Я був радий і шалено щасливий! Тоді була популярна гра «полювання на качок» і я програв в неї цілісінький день аж поки не почав часто програвати. Потім я розлютився  і зламав приставку. Після того випадку настільки крутих подарунків я більше не отримував.

Побажання/привітання для читачів порталу MusicUkraine.net
Нехай в новому році кожен ваш наступний день буде більш яскравим і щасливим, ніж вчорашній, хай ваше життя буде максимально насиченим добрими ділами, приємними зустрічами та знайомствами. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 1 =

Translate »