...

Співачка My Ree вітає з Новим роком

Музика

Що Ви очікуєте від Нового 2018 року? Які Ваші плани та цілі на рік?
Плани досить великі. Я завжди планую новий рік. Я хочу потрапити в український відбір на Євробачення 2018. Записати дует з MONATIK, про який я буду намагатись домовитись, і звісно, буду багато працювати, щод перемогти в номінації «Прорив року» у M1 Music Awards. Пошук хорошого матеріалу, хороших пісень. Концерти, фестивалі. Все це буду загадувати у Новорічну ніч! 🙂

 

Який новорічно-різдвяний подарунок Вам запам”ятався найбільше (Вам подарували/Ви подарували)?

Яскравий спогад подарунка з дитинства – великий кошик Кіндерів. Це було чимось неймовірним, казковим, та величезним! Я була дуже вражена і щаслива. Найбільше я чекала подарунків на день святого Миколая від батьків. Ми з сестрою ввечорі готували наші черевики. Мили їх і ставили на підвіконня і чекали подарунків. Ранком я намагалась прокинутись раніше за сестру, щоб подивитись, що там є, яка лялька у кого. Якщо мені подобалась лялька, яка була у сестри в черевикові, тоді я їх міняла місцями. )))

3. Побажання/привітання для читачів порталу MusicUkraine.net
Бажаю вам приємних та смачних свят, веселого настрою, не забувайте “Дико танцевать” у цю новорічну ніч і нехай всі ваші мрії збуваються. Адже у цей день, я точно знаю, все збувається!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × five =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.