...

Руслана відроджує власну традицію Різдвяних проектів

Музика

Вперше після понад 10-річної перерви Руслана повертається до традиції великих Різдвяних проектів! 

З 1996 року Різдво в Україні довгий час асоціювалося з іменем Руслани. Співачка створила цілу низку грандіозних музичних проектів за участю відомих рок-музикантів, камерного оркестру та хору, автентичних виконаців та українських зірок, відтворюючи казкову атмосферу святкового Львова та різдвяні легенди древніх Карпат (прим.: Музичні фільми “Подорож у дитинство», “Різдво з Русланою”,  “Останнє Різдво 90-х”, “Різдвяні Легенди”, “На Різдво до Львівського. Різдвяні легенди-2”).

Цього ж разу, 6-го січня 2018 року Руслана презентує унікальний за своєю концепцією проект “Святе Різдво. Молитва Світла”. Вірніш, його перший етап, що відбуватиметься цього року.

В акустиці Храму Божого, Руслана з чоловічим хором виконають чудотворні молитви Служби Божої, відроджуючи прадавні традиції духовного співу Візантійської доби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    ТОП-10 різдвяних фільмів

Святкове Різдвяне Богослужіння відбудеться в особливому для кожного українця місті –  у місті козацької слави Конотоп, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці.

Чоловіча хорова капела ім. Л. Ревуцького, якою диригуватиме Руслана, виконає  духовні твори із канонічної Різдвяної Служби Божої. Прозвучать твори в обробці класиків української духовної музики – Леонтовича, Бортнянського, Вербицького.

Разом із настоятелем Собору Різдва Пресвятої Богородиці (м. Конотоп) отцем Павлом ми готуємо особливу Службу Божу, яка відбудеться 6-го січня у Надвечір’я Різдва Христового. Я вперше представлю свій новий проект “Молитва Світла”, присвячений традиціям української хорової духовної музики. За основу я взяла канон Всенічної Служби Божої. Зараз у нас тривають репетиції з Чоловічою хоровою капелою ім. Ревуцького,  одним з найкращих чоловічих хорів України, що знаний у всьому світі”, – розповідає Руслана.

Співачка, яка, як відомо, за фахом хоровий диригент, також розповіла, що підготувала авторські версії чудотворних молитв: “Молитви “Отче наш”, “Богородице Діво, радуйся”, “Святий Боже”,  “Світе Тихий”  я продиригую у власній обробці.  Над авторськими версіями ми працювали спільно з моїм близьким другом та співкурсником по консерваторії, видатним українським композитором Іваном Небесним”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Співачка Руслана стала мамою

Не залишіть поза увагою у вирі Різдвяних приготувань духовну суть Великого Свята!  

“Святе Різдво. Молитва Світла.” Служить Духовенство Української Православної церкви Київського Патріархату. Виконує Чоловіча хорова капела ім. Л. Ревуцького. Автор музики до основних молитв та диригент – Руслана. 

6 січня 2018 року в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці в місті Конотоп. 

Завітайте до Храму, приїжджайте на Гетьманську землю або ж дивіться пряму трансляцію Служби на 24 каналі. Початок о 17:00.

Організатори заходу: Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Український Світанок” та “Euromedia Company” .

За підтримки Української Православної Катедри Святого Андрія Первозваного, Світового Конґресу Українців та Міністерства Культури України.

Меценат: Євген Сур.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + thirteen =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.