НА YOUTUBE з’явився новий безкоштовний мультсеріал для дітей

Кіно

Важко посперечатись із тим, що в останні роки головними постачальниками дитячих розваг стали телевізійні та інтернет-мультфільми. Та що корисного вони приносять дітям?

Формат кіно та телевізійної продукції за останні роки дуже змінився, і сучасним малюкам у більшості випадків вже не цікаві старі програми та мультфільми… вони захоплюються новими, більш яскравими і динамічними продуктами. На жаль, здебільшого при цьому страждає змістовність, і постає питання – а чого навчаться діти, дивлячись сучасні мультфільми та інші відео на Youtube? 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Офіційно: 8 сезон Ігри престолів не вийде в 2018 році

При цьому нічого не навчитись – не найгірший варіант, адже дитина може переглядати стріми чи записи на кілька років старшого підлітка-геймера, і підхопити його нецензурну лексику.

На щастя, в онлайн-доступі є достатня кількість інших матеріалів, які будуть цікавими для сучасної дитини та корисними для розвитку особистості. Один із таких проектів нещодавно з’явився у вільному доступі на Youtube. Йдеться про анімаційний серіал для дітей “Hi, Hippo!”, першу серію якого ви уже можете переглянути і вирішити, чи варто його показувати дітям.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen + seven =

Translate »