Девід Бекхем у своїй рекламі використав трек українського гурту DakhaBrakha

Леді

Фрагмент пісні «Шо з-пiд дуба» став головною музичною темою відео-презентації марки засобів догляду для чоловіків “House 99”

Девід Бекхем спільно з косметичним гігантом L’Oréal запустили проект «House 99», реліз якого призначено на лютий цього року.

Кілька годин тому на офіційному YouTube-каналі «House 99» з’явилося відео, в якому шанувальники українського музичного бенду ДахаБраха дізналися пісню «Шо з-пiд дуба». Під динамічний біт і переливи карпатських трембіт різнотипні стильні чоловіки, в числі яких і сам Бекхем, зачісують бороди.

ДахаБраха на своїй сторінці Facebook підтвердили, що музика з ролика дійсно їх авторства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Власники видання Playboy закривають журнал

Менеджер ансамблю, Ірина Горбань, прокоментувала колаборацію з відомим екс-футболістом так: 

Звісно можна було б розказати, як ми сиділи у Девіда вдома, пили чай, поки Вікторія накривала на стіл і виникла така ідея допомогти йому в розкрутці його нового бренду, але це було б, на жаль, неправдою. Створенням реклами займався французький продакшн, який нам прислав запит на використання треку, обговорили умови, залагодили формальності. На весь процес десь десь 6 місяців. Дуже тішимось звісно, що наша музика скрізь виявляється доречною, то зайвий раз доводить, що вона звучить сучасно і оригінально. Головне бути собою і йти своїм шляхом!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − eight =

Translate »