65-річна мама Дана Балана зробила фото у сукні “Барбі” та бікіні на зав’язках спереду: жінка-вогонь

Вибір редакції


Зазвичай жінки дуже емоційно реагують на свої дні народження після 30, адже з кожним роком краса в’яне, однак мама Дана Балана довела, що навіть у зрілому віці можна виглядати яскраво, привабливо і навіть ще краще.

Людмила Балан – жінка надзвичайної краси. Їй 65, але вона сучасна і не ховає свою красу за бабусиним вбранням та хустинками. В Інстаграмі жінки можна знайти безліч світлин у міні і навіть купальниках, і все це вдало підкреслює ідеальну фігуру артистки. Відмітимо, мама Дана Балана – популярна у себе на Батьківщині співачка і телеведуча. Вочевидь, Дан успадкував свою харизму і талант від неї. Пропонуємо до уваги два розкішних образи Людмили, які насмілиться одягти не кожна жінка в її віці.

Один з найулюбленіших шанувальниками “look”-ів Людмили Балан – яскраво-жовте бікіні на зав’язках. В цьому антуражі на тлі блакитного моря вимальовується неймовірний пейзаж, головна героїня якого, безумовно, чарівна Людмила.

65-річна мама Дана Балана зробила фото на пляжі у купальнику на зав'язках спереду
65-річна мама Дана Балана зробила фото на пляжі у купальнику на зав’язках спереду

З нещодавнього – Людмила Балан постала у коротенькій сукенці з пишною спідницею та яскравим принтом з жовто-блакитними деталями. Цей образ вона доповнила білосніжними чобітками з вузьким носком, сонячними окулярами та пишною укладкою. На фото мама Дана Балана позує з букетом квітів.

65-річна мама Дана Балана зробила фото у сукні Барбі
65-річна мама Дана Балана зробила фото у сукні Барбі

Жінкою захоплюються тисячі фанатів, про що свідчать тонни коментарів з компліментами – не можна бути на світі красивою такою, вважають фоловери.

До речі, нещодавно Людмила Балан вперше після завершення 10 сезону Голосу країни побачилася з Тіною Кароль, яку приписали в наречені її сину Дану. Українська поп-діва давала благодійний концерт на підтримку України у Молдові, куди завітала Людмила. Жінки обмінялися любощами та викликали нову хвилю чуток про таємний роман Тіни і Балана. Більше про їхнє особисте життя дізнавайтеся у нашому відео:Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 5 =