65-річний Павло Зібров знайшов нову любов, яка полонила його серце після дружини: “Познайомилися з Лайлою”

Вибір редакції


Павло Зібров в цьому році відсвяткує 66-річчя, але він притримується модних трендів і активно веде свій Інстаграм-блог. Народний артист ділиться з прихильниками новинами з життя, показує творчі події, а на цей раз він розповів, кого зустрів на нещодавньому концерті для українських захисників, який пройшов просто неба. Знаменитість регулярно дає благодійні концерти і підтримує своєю творчістю воїнів, він навіть викреслив з життя зрадницю Таїсію Повалій, з якою дружив багато років.

Це любов. Гортайте карусель! Познайомились з Лайлою, коли були у наших захисників. Найкраща психологічна розрядка

, – написав Павло Миколайович.

На знімках він позує поруч з собакою Лайлою, яка вподобала володара найпишніших вусів України. У Лайли різнокольорові очі та жовто-блакитний нашийник.

Користувачі Мережі поставили багато лайків і залишили коментарі з компліментами Лайлі.

В будинку Павла Зіброва також живе собака-охоронниця, яку звати Габі. Вона навіть позувала разом із зірковим хазяїном для обкладинки журналу.

65-річний Павло Зібров знайшов нову любов, яка полонила його серце після дружини
65-річний Павло Зібров знайшов нову любов, яка полонила його серце після дружини

Нагадаємо, Павло Зібров живе з сім’єю в селі поряд з Києвом. З 1994 року він в офіційному шлюбі зі своєю дружиною Мариною. У пари є доросла дочка Діана, яка скоро вийде заміж. Артист зізнавався, що з коханою спить в різних кімнатах, але це не через проблеми в стосунках. В інтерв’ю він розповідав, що дружині треба добре відпочивати, тому що вона багато працює, а він сильно хропить вночі.

Коли Марина і Павло тільки познайомились, майбутня дружина співака хотіла звести його з подругою, однак дуже скоро сама закохалась в нього і в результаті подруга стала третьою зайвою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × one =