Олександр Рибак вдруге готовий поїхати на Євробачення

Музика

Переможець Євробачення-2009 Олександр Рибак написав пісню для Євробачення 2018 і хоче представити її в Португалії!

Олександр Рибак є одним з 10 конкурсантів. Про це повідомили 15 січня на прес-конференції в NRK (національної телекомпанії Норвегії), де були представлені всі десять фіналістів. Олександр брав участь в конкурсі Melodi Grand Prix з піснею «Fairytale» дев’ять років тому, а потім виграв норвезький фінал з рекордним рахунком голосів. Пізніше, як ми всі знаємо, він підкорив серця людей по всій Європі і в підсумку здобув перемогу в фіналі Євробачення 2009. Пісня «Fairytale» стала однією з найбільш яскравих і рекордних за кількістю отриманих нагород, в історії Євробачення з рекордною кількістю голосів, отриманих в фіналі конкурсу! Пісня також є найбільш переглядаємою піснею-переможцем конкурсу Євробачення на Youtube, з більш ніж 100 мільйонами переглядів. У 2018 році Олександр братиме участь в конкурсі з авторською піснею «That’s How You Write Song»(переклад «Ось як ти пишеш пісню»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Руслана на Різдво презентувала великий мистецько-духовний проект “Молитва Світла”

«Я працюю над цією піснею і цим посилом дуже довгий час, також я дуже радий знову повернутися на Melodi Grand Prix. Таким чином, я донесу свій посил і настрій до багатьох людей! “- розповів Олександр Рибак.

Протягом останніх 10 років своїм безперечним музичним талантом Олександр Рибак підкорив велику міжнародну аудиторію. Крім перемоги на «Євробаченні», Олександр виграв шоу талантів «Kjempesjansen» на NRK, премію Hedda, норвезькі та скандинавські музичні нагороди, отримав безліч премій і нагород в країнах СНД, співпрацював з Dream Works Animations, зіграв для кількох президентів, включаючи Барака Обаму, і гастролював майже в 50 країнах світу. В кінці 2017 року Олександра Рибак провів 48 різдвяних тематичних концертів «Stille Natt» в Норвегії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:     Вагітна Джамала знялась у ніжній фотосесії

Повернення на Melodi Grand Prix стане новою і захоплюючою главою в історії Олександра Рибака. «That’s How You Write A Song» – це дивовижна і весела поп-пісня в стилі диско і фанк 70-х. Цікавий текст пісні, написаний самим Олександром, пов’язаний з вірою в себе і в свої власні ідеї. Якщо ви робите крок за кроком і прямуєте своїм мріям, ви в кінцевому підсумку досягнете своєї мети!

«Це зробить мене дуже щасливим, якщо я зможу надихнути більше людей вірити в їх талант і наважитися записати всі свої ідеї та думки на папері!» – поділився артист.

«That’s How You Write A Song» вже доступна в мережі на цифрових платформах, таких як iTunes , Tidal and Spotify . Сьогодні Олександр також випускає музичне відео на пісню, режисер Фредерік Есно (Frederic Esnault). Кліп повністю відображає посил пісні і націлений на те, щоб спонукати глядача слідувати їхнім мріям, рухаючись, крок за кроком в напрямку своєї мети. У відео «That’s How You Write A Song» Рибак розповідає, як писати пісню. Настрій відео додають і танцю, в кадрі співак багато танцює.

Як розповіла директор артиста – Яна Прядко, Норвегія буде вибирати артиста для участі в пісенному конкурсі Євробачення 10 березня, а вже в найближчі дні почнеться підготовка концертного номера. Зараз мрія Олександра Рибака, звичайно ж, представляти Норвегію в Португалії.

«Я знаю, що для одного і того ж артиста не багато шансів виграти Євробачення двічі, але, звичайно, для мене було б честю знову представляти Норвегію». – прокоментував Рибак.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 6 =

Translate »