Сергій Бабкін прокоментував участь у Євробаченні 2018 - MusicUkraine

Сергій Бабкін прокоментував участь у Євробаченні 2018

Музика

Артист-душа, виконавець, чиї пісні вже давно розбирають на цитати, Сергій Бабкін став учасником Національного відбору на «Євробачення 2018». 

Сергій Бабкін представить свою нову авторську пісню «Крізь твої очі» на Національному відборі «Євробачення 2018». Таке рішення Сергій прийняв на прохання шанувальників його творчості, а також тому, що щиро хоче представляти й популяризувати за межами нашої країни саме українську, наймелодійнішу мову. 

Його композиція про любов до сім’ї, батьків та рідної країни, про сильні почуття, знайомі сильним чоловікам… І донести все це він зобов’язаний рідною, українською мовою. Бабкін поділився емоціями, які викликає у нього нова композиція: 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Євробачення-2018 вперше проведуть жінки

«У мене, за відчуттями, ця пісня асоціюється з цифрою 3. У кожного чоловіка в житті є три головні жінки – це мама, дружина та донька. Мій посил був до них. Адже кожна з них колись була донькою, і колись буде матір’ю. А я як чоловік дякую кожній із них за своє життя і за те, яке вони ще принесуть у цей світ». 

Також Сергій Бабкін розповів історію створення треку: 

«Початок пісні було покладено на одному з моїх саунд-чеків, які можуть проходити у творчому пошуку годинами, а іноді й тижнями. Наш музикант Єфим грав мелодію, я її підхопив і записав на диктофон. Потім пішов погуляти по Львову, і слова самі почали приходити до мене звідкись. Так і накидав текст: «Я знаю, я вірю, я бачу…» Вважаю, що цю пісню про сильні почуття створили чотири сильних чоловіки: Єфим Чупакін, Антон Малишев, Євген Філатов і я». 

Нагадаємо також, що Сергій Бабкін – наставник у телепроекті «Голос країни».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Тіна Кароль у спокусливій сукні анонсувала Голос країни 8

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − 1 =