...

Гурт Антитіла підкорює норвежські чарти

Музика

Двічі номінант премії YUNA 2017, і телеканалу MTV-UA, поп-рок гурт «Антитіла» розширюється  за межі України. Адже пісні гурту поселяються в пісенних чартах північних сусідів. 

Музичний альбом “Сонце” посів 6 місце у норвежському iTunes pop chart та 31 місце у зведеному норвежському iTunes chart. Нагадаємо, що альбом вийшов у грудні 2016 року, а однойменний тур охопив 4 країни, завдяки якому «Антитіла» встановили рекорд. Він був зафіксований в «Національному реєстрі рекордів України» у категорії «Найбільша кількість міст, в яких відбулися концерти музичного колективу у рамках одного туру». Група обігріла своїм «Сонцем» 46 міст за 101 день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:        Олександр Рибак вдруге готовий поїхати на Євробачення

«Антитіла» завершили 2017 рік гучними прем’єрами: піснею «TDME» та короткометражним відео на неї. «TDME» стрімко набирає популярності серед слухачів. Пісня стала саундтреком до серіалу «Школа» на телеканалі 1+1 та займає топові місця у найпопулярніших чартах України, серед яких і Shazam. 2018 рік обіцяє бути для групи «Антитіла» не менш знаковим. Група відзначає 10-річчя своєї діяльності та вже готується до великого туру містами США та Канади з новою програмою.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.