Студія 95 квартал залишиться без Воодимира Зеленського?

ТВ

Відомий український комік і шоумен Володимир Зеленський розповів, в якому випадку він стовідсотково покине “95 квартал” і сцену в принципі.

В інтерв’ю “Комсомольской правде” артист зізнався, що зробив би це не роздумуючи, якби зважився піти в політику, а його колеги можуть жартувати з цього приводу “зліше”, ніж над іншими.

Однозначно з бізнесу я б вийшов – це важливо. А чи будуть жартувати з мене? Гадаю, будуть ще і гірше (сміється)“, – сказав Зеленський. Також артист додав, що в кварталі знають, як над ним кепкувати. Він впевнений: гумор “кварталівців” і жарти в принципі є корисною річчю.

Гумор – це ж хороший підказувач. Тільки дурні не вчаться. Гумор – як світлофор або знаки обмеження швидкості. Знак радить вам їхати 60, тому що попереду слизька дорога. Точно так же і гумор. Він показує тобі знаки. Це не означає, що ти далі розіб’єшся. Просто попереджає, що краще тобі знизити швидкість, а тут будь акуратнішим, не ганяй. Такими порадами не можна не користуватися, навпаки – це дуже хороші натяки“.

Треба сказати, багато соціологів заявляють, що українці цілком серйозно розглядають Зеленського як політика.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 5 =

Translate »