Сезонна робота в Польщі: актуальні вакансії

Різне

Виїзд за кордон для працевлаштування складається з декількох етапів. Перш за все, вам потрібно зорієнтуватися, в яку країну їхати. Це може бути робота в ЄС, оскільки зарплати тут високі, а робочих місць є чимало. Чому б не обрати Польщу? Рівень зарплат тут буде нижчим, ніж у Австрії чи Швеції, проте й влаштуватися сюди набагато простіше та швидше. Ви можете обрати сезонну роботу в Польщі на фермі, а можете працювати на будівництві, на складах чи в готелі. Обирати вам. Як знайти хорошу роботу? До кого звернутись? Хто пропонує найширший перелік вакансій? Це питання буде першим, яке ми розглянемо.

Розповімо і про ті нюанси, які виникають при офіційному працевлаштуванні в Польщу. В основному, такі нюанси пов’язані зі збором документів, з відкриттям візи та з запрошенням від роботодавця. Проте давайте розглядати усі питання по порядку.

Вакансії на сезонну роботу

До кого найкраще звернутися, якщо потрібна робота в Польщі? Тут ви можете знайти багато детальної інформації: https://visa-pro.com.ua/job/. Найкращий варіант, з огляду на досвід наших співвітчизників, – це кадрова агенція. Вам зможуть надати інформаційну підтримку, розкажуть про вакансії та зорієнтують з оплатою. В результаті ви зможете обрати ту вакансію, яка вам сподобається.

робота в Польщі на ферміЯкщо вас цікавлять літні сезонні роботи, то один з найкращих варіантів – робота в Польщі на фермі: https://visa-pro.com.ua/job/na-fermi/. Це не єдина змога працювати на свіжому повітрі. Ще у вас є змога влаштуватись працювати у сільському господарстві, на полі. Які це можуть бути вакансії? Перш за все, по збору урожаю (полуниці, суниці, яблук, грибів). Для чоловіків це може бути вакансія водія, тракториста.

На зимній та весняний період чоловікам можуть запропонувати такі вакансії:

  • столяром;
  • сантехніком;
  • будівельником;
  • пакувальником;
  • зварювальником;
  • електриком;
  • далекобійником.

Щодо жінок, то постійно надходять запити на нянь, покоївок, хатніх робітниць, поварів. Орієнтовна оплата праці – від 1,8 до 3-х і більше тис. злотих. Якщо це робота в Польщі на фермі або по збору урожаю, оплата може залежати від вашої продуктивності праці.

Нюанси з легальним працевлаштуванням

Якщо ви збираєтесь працювати по контракту, а це найкращий варіант, вам потрібно буде подбати про декілька нюансів. По-перше, подбати про робочу візу в Польщу. Отримати її неважко, проте це потребує часу. Підписувати контракт з роботодавцем найкраще через кадрову агенцію, де цей документ перевірять. До речі, на більшість посад ви можете влаштуватись і без знання мови. Що ще потрібно знати про роботу в Європі? При перетині кордону вам потрібно буде окрім паспорта показати і запрошення від вашого роботодавця, тому подбайте і про цей нюанс.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − 5 =

Translate »