Учасник Голосу країни вразив всіх тренерів переспівом пісні Тіни Кароль

Музика

Третій випуск восьмого сезону шоу Голос країни вийшов на телеекрани 11 лютого 2018 року. Команди зіркових тренерів поповнилися новими учасниками. Останнім на сцену 3 випуску Голосу країни 8 вийшов Андрій Рибарчук, який виконав пісню Тіни Кароль “Закрили твої очі”. Співачка не змогла стримати емоцій.

Голос країни продовжує відкривати нові таланти, одним з яких став справжній самородок з Чернівців Андрій Рибарчук. Хлопець неймовірно чуттєво виконав пісню “Закрили твої очі” і до нього розвернулися всі тренерські крісла.

Андрій працює керівником відділу у фінансовій компанії, але щасливим його робить саме музика. Для участі в “сліпих прослуховуваннях” буковинець обрав відверту композицію Тіни Кароль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Продюсер Голосу країни прокоментував участь Злати Огневич в шоу

Після того, як усі чотири тренерські крісла розвернулися до виконавця, Джамала зазначила, що не чула цієї пісні у виконанні Тіни, а Сергій Бабкін попросив поп-діву виконати “Закрили твої очі”. Однак Кароль відмовилася.

Вона занадто особисто. Вибачте, але я мушу відмовити. Не зможу. Такі пісні виконувати … складно. Після них дуже складно повернутися в ту Тіну, яка сидить на цьому кріслі. На моїх концертах це вже пік. Я вмираю після неї кожного разу. Вмираю душею, тому що моя душа завжди буде співати про одного і того самого, – зі сльозами на очах поділилася співачка.

Слова зірки розчулили і своїх колег, і глядачів. Не встояв і Андрій Рибарчук: він обрав команду Тіни. Насамкінець новий учасник Голосу, Сергій Бабкін та Тіна Кароль проникливо виконали пісню “Забери”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Каменських порадувала шанувальників спокусливою фігурою

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + 20 =

Translate »