Время и Стекло вперше заспівали українською для мультфільма

Музика

Відбувся офіційний реліз кліпу “До зірок” на головну пісню українського мультфільму “Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила”.

Вчора відбувся офіційний реліз кліпу “До зірок” на головну пісню українського мультфільму “Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила” (Animagrad, FILM.UA Group), прем’єра якого відбудеться 7 березня цього року.

Трек виконали солісти групи “Время и Стекло” – Олексій Завгородній (Позитив) і Надя Дорофєєва, які озвучили головних героїв мультфільму, Руслана і Людмилу. Пісня “До зірок” стала першим україномовним треком у виконанні групи.

У мультфільмі Руслан і Людмила вперше зустрічаються на околиці київської Троєщини, де Руслан виручає принцесу з біди. Міла, яка раніше ніколи не покидала княжого палацу, вперше стикається з реальним світом, який одночасно лякає, і зачаровує її. Руслан і Міла подорожують по нічному Києву, розповідають один одному про заповітні мрії і, нарешті, закохуються, – в цей ключовий момент мультфільму герої виконують пісню “До зірок”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Тіна Кароль опублікувала нову фотосесію

Романтична і казкова композиція дозволила солістам групи “Время и Стекло” приміряти на себе нові і нетипові для них образи. Позитив вперше озвучив героя мультфільму і зумів вжитися в близьку по духу роль.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + one =

Translate »