Новий кліп Злати Огнєвіч спровокував скандал

Музика

Музичне відео зібрало величезну кількість негативних відгуків.

За першу добу з моменту публікації новий кліп української співачки Злати Огнєвіч «До мене» зібрав більше 4 тис. відміток «не подобається». Ці негативні оцінки проявились протягом першої години з моменту прем’єри відео. При цьому кількість переглядів за цей час було в рази меншим.

Одним з перших, хто звернув увагу на таку реакцію користувачів, став продюсер Вадим Лисиця. У зв’язку з цим він написав: «Яким це чином можлива така кількість дізлайків на таке симпатичне відео? Також у мене питання до моїх колег – чисто гіпотетично, якщо це замовлення, то кому це так потрібно засипати дізлайками? .. Схожа історія траплялася і з Monatik. Тоді все змовчали. Може є технічна можливість відстежити джерело негативу і оголосити його привселюдно?»

Подібним питанням задавалися і інші користувачі мережі. Ситуацію, що склалася прокоментувала і сама Огневич: «Я вдячна всім, хто підтримав мене! Люди, друзі, шоу-біз, ви сьогодні мене знову змусили повірити, що повага існує, що існує проста така людяність, солідарність! Я пишаюся сучасним українським шоу-бізом, тому що багато хто навіть не усвідомлюють, скільки всього стоїть за «просто красивою картинкою» і «легкої стильною музикою», я бажаю всім нам тільки розвитку і успіхів, особливо в такий неспокійний час! Ймовірно, що в такий неспокійний час все гроші, які витратили хейтери на те, щоб мене образити, вони могли б витратити на щось дійсно добре, корисне … І, ймовірно, що після таких подій у мене повинен з’явитися панцир .. . Але цей панцир заважає любити, радіти і вірити … Тому я не хочу, щоб він з’являвся».

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − seventeen =

Translate »