Приходько подасть до суду через появу в агітаційному ролику Порошенка

Музика

Співачка Анастасія Приходько готує документи для звернення до суду через появу в агітаційному ролику Петра Порошенка.

За її словами, спочатку вона з адвокатом дізнається, хто займався створенням відео.

“Я шокована ситуацією, яка сталася навколо агітаційного ролику пана Петра Порошенка. Наразі я разом із моїм адвокатом готуємо офіційні звернення до передвиборчої команди Президента з метою з’ясування кола осіб, причетних до порушення моїх прав, та подальшого звернення до суду. Після підготовки всіх необхідних документів, я обов’язково відповім на офіційну позицію Міністра культури. Та надам докази на її спростування”, – написала артистка.

18 лютого Анастасія Приходько заявила, що несподівано для себе з’явилася в агітаційному ролику президента України. Вона зазначила, що міністр культури Євген Нищук раніше запропонував знятися в “соціальному проекті”, вона погодилася.

Жорстоко та підступно моє ім’я використовували у політичних іграх”, – підсумувала артистка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Новий кліп Злати Огнєвіч спровокував скандал

Скандал не оминув увагою народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук.

Дуже не порядно! Дуже не порядно використовувати артистів як наприклад Анастасія Приходько без їхньої згоди в передвиборчих рекламних роликах політиків і особливо коли мова йде про Президента! Дуже непорядно після цього всього замість вибачень звинуватити в чомусь артистку заявивши, що вона не бере слухавку як це робить міністр культури Євген Ніщук”, – написав Мосійчук у себе на сторінці у Facebook.

Після скандалу в мережі відео видалили з YouTube, але воно є у соціальних мережах.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 8 =