Режисер “Кіборгів” Ахтем Сеітаблаєв також не давав згоду на зйомку в агітації Порошенка

Кіно

За словами режисера фільму “Кіборги” Ахтема Сеітаблаєва, міністр культури України Євген Нищук умовив його знятися в соціальному відео, а пізніше виявилося, що ролик випустили на підтримку президента України Петра Порошенка.

Режисер фільму “Кіборги” Ахтем Сеітаблаєв не знав, що його слова використовують у агітаційному ролику на підтримку президента України Петра Порошенка. 

До мене звернувся Євген Миколайович Нищук (міністр культури України) і запропонував взяти участь в такому соціальному ролику, який буде розповідати про досягнення нашої країни. Я з радістю зголосився. Ну а потім вийшло, як вийшло“, – заявив Сеітаблаєв.

У відео режисер говорить такі слова: “Почали знімати якісні українські фільми. Наше кіно повертається на великі екрани“. Сеітаблаєв запевнив, що “ні від одного свого слова не відмовляється”, але визнав – про “політичний характер” змонтованого матеріалу його не попередили.

І з цього приводу мені дуже неприємно. Тому що я дуже тепло ставлюся до всіх задіяних особіб і давно знаю Євгена Миколайовича … Взагалі, у нас багато чого такого неприємного відбувається в країні від того, що ми не розмовляємо відверто один з одним. І якби до мене звернулися, мабуть, я б не відмовився, але треба говорити прямо. І все. Цей факт, звичайно, неприємно слухати. але вже сталося, як сталося. Буду знати на майбутнє“, – підсумував режисер” Кіборгів”.

18 лютого українська співачка Анастасія Приходько заявила, що її слова використовували в передвиборчому ролику Порошенко. За словами артистки, Нищук говорив їй, що це буде соціальне відео про розвиток України.

У відео “Йдемо вперед! Петро Порошенко”, крім Приходько і Сеітаблаєва, без вказівки імен наводяться коментарі пенсіонерки, вчительки, чиновника і військового. Вони говорять про зростання соціальних виплат, позбавленні від радянської системи освіти і посилення української армії.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + seventeen =