Дмитро Комаров встановив незвичайний рекорд – наймасовіша автограф-сесія країни

ТВ

Телеведучий популярної програми «Світ навиворіт» на телеканалі 1+1 Дмитро Комаров разом з оператором Олександром Дмитрієвим завершили днями першу частину всеукраїнського туру, відвідавши 19 міст.

До слова, в кожному місті команда мандрівників зустрічалися зі своїми шанувальниками, ділилися досвідом, розповідали про кумедні випадки під час подорожей і роздавали автографи. Так, на сцені хлопці проводили по 4-5 годин і стільки ж часу вони роздавали автографи своїм шанувальникам.

Відзначимо, що за версією Реєстру в 19 містах Комаров роздав не менше 10 185 автографів, витративши на це не менше 60 годин. В результаті ведучий і оператор отримали диплом за наймасовішу автограф-сесію України.

«У Вінниці керівник Національного реєстру рекордів Віталій Зорін вручив нам з Сашком диплом: наймасовіша автограф-сесія, зареєстрована офіційно. Спасибі друзі! Кожен раз мені було незручно перед кожним з вас, хто простояв у черзі від 3 до 5 годин, щоб потиснути руку. І неймовірно приємно. Я вдячний кожному! Від душі», – прокоментував у своєму мікроблозі рекорд Дмитро Комаров.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + sixteen =

Translate »