Тіна Кароль випустить фільм-сповідь “Інтонації”

Кіно

Тіна Кароль випустить visual album «Інтонації»

Прем’єра музичного фільму на мультиплатиновий альбом співачки відбудеться 8 березня на телеканалі “1+1”

Фільм «Інтонації Тіни Кароль» складається з двох частин: інтерв’ю співачки і visual album, в який увійшли відеокліпи на нові пісні з мультиплатинового альбому «Інтонації».

Visual album – це відомий музичний формат, в якому артист випускає відеокліп до кожної пісні зі свого альбому. Відео об’єднані єдиною концепцією, щоб розповісти цілісну історію всієї музичної платівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Співачка Маша Собко презентувала чуттєву пісню “Ти мій”

Завдяки захоплюючому поєднанню інтерв’ю і відеокліпів з visual album, автори фільму розкривають портрет, як самої особистості співачки, так і філософію її альбому «Інтонації».

Разом з тизером майбутнього фільму, Тіна Кароль опублікувала в своєму Instagram (@tina_karol) фотографії зі зйомок, стилізованих під palaroid-знімки.

Зйомки фільму проходили в Київській Оранжереї, Національному Львівському Оперному театрі і літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини. Для зйомок фільму співачка вибрала вбрання від українських брендів, таких як Dafna May, Elena Reva, The Flow, Lake Studio, Elena Burba, Gasanova, Ruslan Baginskiy, LB Dessous Luxury Pure, Sova Jewels.

Виробництвом фільму займався «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Лезін, креативний продюсер фільму – Володимир Завадюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Співачка Alyosha поділилася ніжним cелфі

Відзначимо, що новий альбом Тіни Кароль «Інтонації», реліз якого відбувся в серпні минулого року, став справжньою сенсацією – його високо оцінили, як слухачі, так і музичні критики.

Лише через 2 місяці після релізу альбом отримав статус мудьтиплатинового, його прослухали понад 2 000 000 інтернет-передплатників на стриммингу-платформах Apple Music і Google Play.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Тіна Кароль опублікувала нову фотосесію

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − nine =

Translate »