Українські зірки знялися у яскравому кліпі-мюзиклі

Музика

Олег “Фагот” Михайлюта, Злата Огнєвіч, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Гарік Кричевський та інші українські зірки знялися в несподіваних амплуа в кліпі-мюзиклі для київського клубу Caribbean Club.

Своє 20-річчя Caribbean Club відсвяткував із розмахом у колі близьких друзів клубу. На святковій вечірці, крім величезного торта, клуб презентував своїм гостям не менш “смачний” відеоподарунок – справжній мюзикл, акторський склад у якому настільки зірковий, що від сюжету годі відірвати очі.

В головних ролях у кліпі-мюзиклі знялися відомі українці: Олег “Фагот” Михайлюта, Злата Огнєвіч, Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, Андрій Джеджула, Гарік Кричевський, Амадор Лопес, Олексій Мочанов, Лідія Скорубська і Володимир Шпудейко. Кожному із них дісталася несподівана роль!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Оголошені переможці сьомої щорічної церемонії YUNA

Не загубилися серед зіркового акторського складу і Freedom-ballet, Freedom jazz, ManSound та балет NC17, які влаштували справжній карнавал та стали “вишенькою” у музичному коктейлі в стилі джаз.

“Зйомки мюзиклу проходили не одну годину. І це така класнюча ідея створити з нами, артистами, безперервний сюжет. Я вже багато разів співала на цій сцені, а цього разу уперше побувала на кухні, де ми з чоловіком перевтілилися у кухарів. Я наче побувала ревізором: все було бездоганно, як я й очікувала!”, – розповіла Тоня Матвієнко.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − three =