Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко озвучили блокбастер “Розкрадачка гробниць: Лара Крофт”

Кіно

Популярні виконавці подарували свої голоси українському дубляжу кіноадаптації всесвітньо відомої гри.

Пригодницький екшн “Розкрадачка гробниць: Лара Крофт” невдовзі стартує на великих екранах. Окрім захоплюючого сюжету, нових пригод безстрашної Лари Крофт та зіркового акторського складу, стрічка порадує українську кіноаудиторію голосами Арсена Мірзояна та Тоні Матвієнко. Зіркове подружжя вперше випробувало себе в якості акторів дубляжу.

Тоня подарувала свій голос подрузі Лари Крофт, Софі:
Давно мріяла спробувати себе в акторському мистецтві озвучування. До того ж, Лара Крофт – особлива героїня для мене. Я просто фанатіла цією дівчиною Крофт: моєю першою комп’ютерною грою була саме Tomb Raider! Я пройшла всі рівні, усі частини. Тож така можливість – це як доля, як же тут без моєї участі? До того ж, це мій перший досвід дубляжу. Сподіваюсь, я впоралася і зловила ідею достатньо швидко. Шкода тільки, що епізод був невеличким. Хочу ще!  

 

На відміну від Тоні, якій дісталась позитивна героїня, Арсен Мірзоян зіграв поганця, головного бандита на таємничому острові Яматай:

Мені дуже сподобалося, але скажу відверто, що я трохи недооцінив суть і складність дубляжу. Уявіть: мені довелось озвучувати справжню боротьбу в “партері” – цього я аж ніяк не очікував. Мені навіть пропонували манекена, щоб я з ним боровся. Крім того, іноді репліки потрібно було озвучувати крізь задишку, для чого доводилося робити деякі вправи. Але загалом, впевнений, мій герой трохи змужнів з моїм голосом. 

 

Почути, як впорались з задачею Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, можна буде у всіх кінотеатрах України уже з 15 березня.

 

Довідка: Фільм базується на відомій комп’ютерній грі “Розкрадачка гробниць” і розказує про Лару Крофт – безстрашну дочку ексцентричного шукача пригод, який зник, коли Лара була підлітком. Зараз їй 21. Вона не має цілі в житті, грошей та заробляє на хліб кур’єром у Східному Лондоні. Налаштована самостійно торувати свій шлях, Лара навідріз відмовляється успадкувати батькові статки та прийняти його смерть. Але коли дівчина врешті наважується рухатись далі, то несподівано долучається до розслідування його таємничої смерті. Ця місія буде не з легких.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven − five =

Translate »