TARABAROVA стала другом фіналу Жіночої Ліги Чемпіонів UEFA 2018

Музика

6 березня, у Києві відбувся ланч, присвячений оголошенню друзів UWCLF 2018 – фіналу Жіночої Ліги Чемпіонів UEFA 2018, який відбудеться 24 травня в столиці України. Другом бренду стала найсвітліша співачка українського шоу-бізнесу TARABAROVA.

Жіночий футбольний турнір був заснований у 2001 році. Щорічно в ньому беруть участь представники 46 з 53 країн-членів UEFA. Стати другом фіналу Жіночої Ліги Чемпіонів 2018 року запросили відому українську співачку, автора і композитора TARABAROVA, а також Настю Каменських, Вадима Олійника, Олександра «Фоззі» Сидоренко та Анну Гресь. Разом артисти відвідали Ticketing Launch Event, де організатори анонсували їх участь в якості друзів бренду і оголосили про старт продажу квитків на фінальний матч.

Оскільки багато людей навіть не здогадуються про існування жіночого футболу, головною місією TARABAROVA та інших друзів фіналу стане популяризація цього захопливого виду спорту. Протягом трьох місяців у своїх соціальних мережах співачка в режимі реального часу ділитиметься з підписниками цікавими моментами проекту і підготовки до Ліги Чемпіонів. Крім того, для шанувальників артистка підготує унікальний конкурс, подробиці якого стануть відомі в травні.

Про любов TARABAROVA до спорту і, зокрема, до футболу відомо давно. У 2012 році співачка виступала на НСК «Олімпійський» на фінальному матчі за Кубок України перед 50 000 вболівальниками.

Участь друзів бренду в проекті – це реальна можливість вплинути на розвиток жіночого футболу в Україні. На власному прикладі артисти покажуть, наскільки яскравий і видовищний цей вид спорту.

Нагадаємо, вирішальний матч UWCLF 2018 пройде 24 травня 2018 року на стадіоні «Динамо» у Києві.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six − five =

Translate »