Артем Пивоваров з аншлагом відіграв перший сольний концерт у Києві

Музика

В концерт-холі Bel’Etage з повним аншлагом пройшов перший великий сольний концерт Артема Пивоварова. Хітмейкер і один з найбільш прогресивних артистів нової української музичної сцени в складі full-бенду представив одночасно два альбоми «Стихія Води» і «Стихія Вогню». Сольник став певним музичним підсумком роботи Артема Пивоварова за останні півтора року і ознаменував перехід артиста до нового творчого етапу.

Уже за кілька годин до початку концерту шанувальники Артема сформували величезну чергу перед входом в Bel’Etage. Заведена публіка в очікуванні концерту всім натовпом співала улюблені пісні з репертуару Артема Пивоварова – «Кисень», «Збирай мене», «Залежні» та інші хіти.

Сольник пройшов у форматі двогодинного live-шоу. Крім виконання артистом треків в концертних аранжуваннях, шанувальники почули і пісні Пивоварова в акустичному звучанні. В унісон з залом Артем заспівав під гітару «Ты здесь» и «У тебя есть я, у меня есть ты»..

На сцені творився справжній хардкор – шанувальники Артема на секунду завмирали, коли артист в своїй звичній манері виступу «злітав» над сценою, стрибаючи з усіх доступних височин.

Спеціально для концерту медіахудожник з компанії SILA ARTISTA було створено яскраве віжуал-шоу.

«Надихнувшись музикою Артема Пивоварова, ми намагалися передати її за допомогою відеографіки. Наші фахівці створили якусь ментальну подорож, медитацію, щоб глядач зміг побувати як глибоко під водою, так і високо над землею, відчув гаряче дихання полум’я і холодне віяння космосу», – коментує режисер-постановник Ірина Шевченко.

На концерті Артем представив свою нову колекцію одягу «Стихія неминуча», створену в творчому тандемі з дизайнерами бренду Komashnya. Артем Пивоваров і його бенд з’явилися на сцені в образах саме цієї лінійки одягу.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen + sixteen =

Translate »