Кліп ХХДД від MamaRika: хіп-хап-присвята українським дівчатам

Музика

Вибухова MamaRika запрошує на відривну дівочу вечірку – презентує відео на хіт ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат) з дебютного альбому КАЧ.

– Ми ще не встигли офіційно презентувати сингл, як ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат) вже розлетівся в Мережі та по радіохвилях, – говорить MamaRika. – Унікальний трек! Один з моїх фаворитів в альбомі КАЧ. В ньому ми поєднали аутентичність та сучасний саунд. Я би навіть назвала ХХДД аутентичним українським репом! 

ХХДД – суцільна пригода. В останній момент у нас злітали локації. Дякую  режисерові Радиславу Лукіну, нашим друзям, які дуже допомагали, і окреме ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ моєму Сєрому – Сергію Середі за оперативне вирішення питань. В результаті ми зняли практично все, що хотіли. І навіть більше. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Мішель Андраде знялася в fashion story для відомого бренду

До речі, це вже п’ятий кліп поспіль від Радислава Лукіна. Вважаю, тепер я маю право називати його своїм особистим кліпмейкером (Посміхається). Знімали дві доби. Першу – в Центрі культури і мистецтв КПІ та безпосередньо у бібліотеці КПІ. А також у санаторії «Жовтень» під Києвом. Другу добу зйомки тривали у ресторані «Чайхона базар» і на закритому складі «Свій склад».

Продовжуємо концепт «всі свої» після київської презентації програми «КАЧ», оскільки на знімальному майданчику ХХДД дійсно були присутні всі свої – і за духом, і за меседжем. Звичайно, це сприяло правильній атмосфері між величезною кількістю людей під час зйомок. Крім дівчат, що склали мені компанію на знімальному майданчику, хочу висловити респект своєму неймовірному стилісту: Дзвінка Сивик, ти найкраща! А також талановитій королеві хореграфії Олі Риженко та балету Flow masters. Ти запалила нас перед камерою, дєтка!

У кліпі – тільки дівчата! Сильні, зухвалі, упевнені у собі сучасні українки. Я б сказала, що це своєрідна дівоча «банда» – нерозлучні подруги, які пережили різні етапи стосунків, але при цьому залишилися разом. Вони одна за одну горою. Можуть навіть силою це довести (Посміхається).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Каменських зняла відвертий кліп, в якому попросила “дати їй другий шанс”

Взагалі, головна мета ХХДД – показати різнобарвну красу сучасних українок. При цьому не обов’язково затискаючи цю красу у загальноприйняті рамки. Весь світ сохне по нашим жінкам! Але ми не тільки красиві – ми сильні, талановиті, вільні. І при цьому дуже різні. Ми самі встановлюємо правила гри – і в цьому весь смак! Загалом вийшло сексуально, танцювально і актуально! Сподіваюся, наше відео стане стильною візитівкою сучасних незалежних українських дівчат. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × five =

Translate »