Майк Шинода з Linkin Park працює над сольним альбомом

Музика

Співак і гітарист Linkin Park Майк Шинода підтвердив інформацію про те, що він працює над сольним альбомом.

Минулого тижня він запросив шанувальників Linkin Park зустрітися з ним в знаменитому будинку Tower Records в Голлівуді і взяти участь в зйомках його кліпу.

«Хто хоче зустрітися і знятися в музичному кліпі? Я знімаю дещо для свого сольного альбому о 20:30 в Голлівуді сьогодні ввечері. Через 45 хвилин. Приїжджайте»- написав він в Instagram.

Новина про майбутній альбом з’явилася після січневого EP від Майка Шиноди під назвою «Post Traumatic», випущеного в пам’ять про лідера Linkin Park Честера Беннінгтон.

«Останні шість місяців були американськими гірками», – розповів Шинода. «Мистецтво завжди було тим місцем, куди я йду, коли мені потрібно розібратися в складності і плутанини в майбутньому. Я не знаю, куди веде цей шлях, але я вдячний, що можу поділитися цим з вами», – додав він.

Він також розповів, що трек «Place To Start» містить голосові повідомлення, що залишилися на його телефоні після смерті Беннінгтона: «Я хотів показати їх як можна швидше, тому що я живу», – писав він.

Музикант також пообіцяв, що Linkin Park з часом відновлять свою діяльність.

На питання, що буде з Linkin Park в майбутньому, він відповів: «У мене є бажання продовжити роботу з LP, і хлопці відчувають те ж саме. Нам потрібно відновити сили, тому потрібен час».

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − seventeen =

Translate »