Популярний серіал 90-х Беверлі-Хіллз 90210 повернеться на екрани

Кіно

Молодіжний серіал повернеться на екрани через п’ять років.

Творці культового молодіжного серіалу «Беверлі-Хіллз 90210» ніяк не можуть змиритися, що колись популярне шоу поступово віддається забуттю. Так, через п’ять років після закінчення «Беверлі-Хіллз 90210: Нове покоління» канал CBS задумав відродити проект про життя школярів і студентів з багатого передмістя Лос-Анджелеса.

Повідомляється, що новий серіал знаходиться на самій ранній стадії розробки. Але вже зараз зірки оригіналу Торі Спеллінг і Дженні Гарт підтвердили, що готові повернутися на знімальний майданчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Майк Шинода з Linkin Park працює над сольним альбомом

«Беверлі-Хіллз 90210» виходив на тв-екрани цілих десять років – з 1990 по 2000 рік. У серіалі піднімалися реальні проблеми американської молоді, які, втім, були близькі підліткам і студентам з різних країн: нерозділене перше кохання, зрада, насильство в сім’ї, алкоголізм, рання вагітність, самогубство.

Головні герої у виконанні Дженні Гарт, Брайана Остіна Гріна, Джейсон Прістлі, Йена Зірінга, Шеннен Доерті, Люка Перрі і Торі Спеллінг закохувалися, розлучалися, переживали труднощі в сім’ї і з друзями. Величезний успіх «Беверлі-Хіллз 90210» надихнув сценаристів на створення спін-оффів – «Мелроуз-Плейс», «Агентство моделей» і «Беверлі-Хіллз 90210: Нове покоління». 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × two =