On I Ona представили серію відео «Музеї Від ілюзій»

Музика

On I Ona представили соціальний проект «Музеї Від ілюзій», спрямований на привернення уваги до музеїв. Проект складається з трьох відео, знятих в трьох музеях м.Києва. Для кожного музею On I Ona підготували трек «Від Ілюзій» в унікальній обробці, що передає неповторну енергетику місця.

За словами артистів: «У багатьох ще з дитинства складається певний стереотип, що музеї – це нудно. Тому в моменти вибору: «куди підемо?» Музеї часто не розглядаються. Нам не раз хвалили музей Води, тому все-таки вирішили його відвідати. Ми були настільки приємно здивовані, що це насправді дуже захоплюючо і цікаво. Тому захотілося поділитися цим з іншими людьми, і в голову прийшла така ідея – передати атмосферу музеїв за допомогою нашої пісні – щоб привернути увагу молодих людей до такого ось культурномо способу проведення дозвілля».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:     Слава з НеАнгелів перефарбувалася в блондинку

Jazz версія – Літературно-меморіальний музей М. Булгакова

З’єднання двох світів в одному просторі – реального і вигаданого, таємничого світу музею М. Булгакова і чарівної музики. Чарівне поєднання контрабаса, рояля і вокалу розкриває хіт минулої зими з нового боку, додаючи треку ще більшої глибини, чуттєвості та емоційності. А поєднання з таємничим, повним сюрреалізму, відеорядом, як ніщо краще передає почуття, які переживає людина, занурюючись в любов.

Bossa Nova version – Національний науково-природничий музей

З сюрреалістичного світу ілюзій в відчутний реальний світ – світ реальних почуттів і емоцій.
Таємничість і загадковість закоханості позаду – час реальних емоцій, час тверезо поглянути на світи один одного і на навколишній світ через призму почуттів. Символічно в цьому контексті виглядає зміна обстановки відео – музею М. Булгакова на Національний науково-природничий музей.
 Розслабляючий джаз з елементами боса-нови привносить в цю версію “Від ілюзій” ноти романтики, внутрішньої теплоти, радості глибоких справжніх почуттів. Відео, виконане в тонах сепії з яскраво-червоними акцентами, підкреслює ідею, що справжні почуття завжди залишаються такими, незалежно від проявів навколишнього світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Популярний серіал 90-х Беверлі-Хіллз 90210 повернеться на екрани

Ethnic версія – Музей води

Створення нових ілюзій і позбавлення від них.
“Музей води” був обраний не випадково. Вода, як символ життя, символ вічності, чистоти і глибини любові. Вода протвережує, змиває все зайве, всі ілюзії, залишаючи найголовніше і вічне. Відео про перевірені часом почуття – коли двоє бачать один одного наскрізь, бачать і хороше, і погане, сумують і веселяться разом.

Єднання вокалу і народних інструментів створює відчуття кришталевої прозорості. Спочатку неможливо повірити, що це насправді звучать народні інструменти – настільки легкого і струмуючого звучання вдалося досягти On I Ona.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 + eleven =

Translate »