Олександр Рибак знову представить Норвегію на Євробаченні з авторською піснею «That’s How You Write A Song»

Музика

Норвезький співак, скрипаль і композитор Олександр Рибак переміг у фіналі національного відбору і знову представить Норвегію на конкурсі “Євробачення-2018” в Лісабоні. Співак виступить на Євробаченні з авторської композицією «That’s How You Write A Song». Нагадаємо, артист вже тріумфально переміг на «Євробаченні-2009» з піснею «Fairytale».

Рибак був приємно шокованим, коли його назвали переможцем на сцені в Осло.

– Я почув своє ім’я і не міг зрозуміти чи означає це, що я вилетів або я буду представляти країну в Лісабоні? Спасибі всім хто голосував за мене! Я знаю, це буде складно. Шанси, що один і той же артист виграє конкурс двічі, невеликі. Це вдалося лише ірландському співакові Джонні Логану. Ви знаєте, у нас з ним день народження в один день. Я просто хочу зробити все можливе, щоб Норвегія пишалася мною! – сказав Рибак.

Текст пісні «That’s How You Write A Song», написаний самим виконавцем, пов’язаний з вірою в себе і в свої власні ідеї.

– У моїй пісні є дуже важливий посил для людей: нам потрібно вірити в себе і розвивати свій талант! У багатьох людей є ідеї, але вони думають, сумніваються, не вірять в себе. Ось таких людей потрібно підтримувати! І звичайно, завжди потрібно вірити в перемогу! – коментує артист.

На сцені співак представляє цікавий номер, в якому грає на музичних інструментах, використовуючи сучасні елементи віртуальної реальності. Також на сцені в постановці з Рибаком виходять танцюристи і музиканти.

– Ми працювали два місяці над найтоншими деталями, так що простота насправді уявна. Дуже важливо, щоб люди готові були працювати разом і горіли ідеєю, тоді неважливо, скільки грошей вкладено в шоу. Зі свого боку я дуже радий, що в Норвегії люди дуже сильно підтримують мене на конкурсі. Навіть якщо я не пройду у фінал, народ все одно буде за мене. Це класне відчуття! – ділиться Олександр.

У залі за Рибака найбільше переживали, а потім і раділи, його батьки. Мама Наталія Валентинівна Рибак зізналася, що хоче поїхати і в Лісабон, щоб підтримати сина.

– Виграти в нацвідборі в цей раз було набагато складніше, ніж в перший раз. Я дуже сильно переживала. У перший раз це все ж простіше зробити. Зараз Саша прийшов з певним статусом, який вимагає багато чого. Тому я дуже щаслива. Я люблю його пісню. – розповіла про перемогу Олександра Рибака в національному відборі мама.

Так як Рибак з 2009 року має щільний графік гастролей і проектів, а після новини про його поїздку на Євробачення, кількість запитів за 3 дні перевищила п’ять тисяч!

Зараз менеджменту артиста доводиться говорити «ні» частіше, ніж «так», коли справа стосується запитів.

– Дуже багато запитів з усієї Європи та світу. Олександр так затребуваний, але не всі це усвідомлюють. Наприклад, близько 200 видань хотіли взяти інтерв’ю за тиждень до норвезького фіналу, а реально можливість була зробити 4-5. Рибак виступає всюди, проводить більшу частину часу за кордоном, ніж удома в Осло. Вся команда намагається створити графік Олександра з концертами та інтерв’ю так, щоб приділити достатньо часу ЗМІ, шанувальникам до і під час фіналу в травні. У Лісабоні будуть 2000 чоловік преси. Всім хочеться поспілкуватися з переможцем Євробачення-2009, одночасно і учасником 2018, який до цих пір зберігає офіційний рекорд на Євробаченні. Олександр з нетерпінням чекає офіційні прес-конференції в Лісабоні, щоб поспілкуватися з усіма і можливо влаштувати ціле шоу, – говорить директор артиста Яна Прядко.

Португалія буде вперше приймати шоу завдяки минулорічній перемозі свого учасника Сальвадора Собрала, який став тріумфатором конкурсу в Києві.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 2 =

Translate »