Де найкраще встановити кондиціонер

Різне

Незабаром почнеться літо і у квартирах буд спекотніше ніж на пляжах, а так хочеться, щоб помешкання слугувало фортецею затишку та прохолоди. На сьогоднішній день влаштувати вдома літню віддушину можливо, необхідно лише придбати кондиціонери Midea.

Але однієї покупки буде замало, важливим питанням є місце розташування техніки. Перш за все, вибираючи місце для установки кондиціонера, потрібно врахувати, що найбільш прохолодним повітря буде на відстані 2-3 метри від пристрою. Тому встановлювати прилад  таким чином, щоб в цій зоні не виявилися ліжко, диван або інше місце для сну або тривалого відпочинку. Крім того, вибираючи, де встановити кондиціонер, варто підібрати місце, віддалене від усіх нагрівальних приладів. Все, що виділяє тепло або пар поганий сусід для кондиціонера. Також небажано, щоб предмети меблів стояли на шляху повітряного потоку, в іншому випадку робота приладу буде недостатньо ефективною. 

Вибираючи, як правильно встановити кондиціонер в кімнаті, варто врахувати розташування вікон. Якщо у Вас сонячна сторона, то потік охолодженого повітря повинен йти перпендикулярно притоку тепла з вікон, в такому випадку температура буде розподілятися найбільш рівномірно. Також не рекомендується розташовувати спліт-систему напроти дверей в кімнату, щоб охолоджене повітря не йшло в інші приміщення. 
При установці кондиціонера під стелею потрібно також врахувати необхідний відступ, не менше 15 см від стелі, щоб забезпечити простір для руху повітря. Так як більшість спліт-систем не забезпечує приплив повітря з вулиці, а тільки охолоджує вже існуюче, для здорового мікроклімату кондиціонер краще поставити в одну кімнату з брізером він буде подавати свіже повітря, а кондиціонер охолоджувати його до бажаної температури. 

Кращим рішенням,  при встановленні кондиціонера у спальні, буде розміщення його над ліжком в такому випадку зона найбільшого холоду буде за кордоном спального місця, і повітря під час сну буде приємної температури. 

Кондиціонер на кухні слід монтувати з віддалення його від джерел тепла, до яких відноситься і кухонна плита. Потрібно врахувати і те, що якщо потік повітря буде потрапляти в інші кімнати, то запахи з кухні підуть по всій квартирі Якщо у Вас газова плита, то розташовувати кондиціонер навпроти неї також не варто, так як повітря з нього буде задувати полум’я. На кухні часто недостатньо місця для установки спліт-системи за всіма правилами, в такому випадку можна вибрати кутову або компактну установку.

Таким чином, враховуючи вищезазначені поради можна комфортно встановити кондиціонер у Вашому приміщенні. Насолоджуйтеся спекотним літом у затишній квартирі разом із  кондиціонерами Midea.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + two =

Translate »