Наталка Карпа презентувала експериментальну пісню з Тарасом Тополею

Музика

Відома українська співачка Наталка Карпа презентувала нову, експериментальну пісню @Хіт (СобакаХіт).

 До Міжнародного дня щастя Наталка Карпа презентувала експериментальну композицію @Хіт, яка за два тижні була представлена на всіх рейтингових радіостанціях країни. Пісня @Хіт зовсім не схожа на попередні композиції відомої співачки, але не менш цікава, а також легка і запальна.

@Хіт – це перший сингл, від Наталки в 2018 році. Такий крок є експериментальним у жанровому розумінні та символічним, адже 2018 – це рік Жовтого Земляного Собаки, тому цілком можливо, що пісня завчасно запрограмована на успіх. Співачка зізнається: «Можливо, не зовсім скромна заявка відразу називати пісню хітом, але Всесвіт чує, і правильно озвучений меседж знаходить свою мету».

Для співачки це справжній експеримент, команда Наталки вирішила зробити дещо незвичне, натомість, люди, котрі вперше прослуховували пісню перепитували: «Наталко, це справді ти?».

 «Зараз активний час для українських артистів – треба тільки підхоплювати хвилю і створювати щось нове, не потрібно боятись експериментувати. Хоча по своїй суті я справжній консерватор, але зважилась на дещо нестандартне для себе! Можливо, хтось і скаже, для чого ризикувати, якщо є вже стиль, образ, але вихід за рамки свого – справді мотивує, знаходити щось цікаве, відкривати, ще непізнанне.» – прокоментувала співачка.

Саундпродюсером пісні став Андрій Бакун.

Цікаво те, що пісню @Хіт написав ніхто інший, як Тарас Тополя. Такий подарунок Тарас зробив співачці в день її весілля з Євгеном Тереховим «Титановим Джексоном». З того часу минуло 2 роки, можна сказати, композиція дочекалася свого часу.

На цьому сюрпризи від Наталки не закінчуються – вже 29 березня в програмі «ДК Прем’єр», телеканалу «М1» відбудеться презентація лірик-відео на нову пісню. Відео вийшло стильним і сучасним, співачка постане перед глядачами в нових відвертих образах і, навіть, частково стане героєм коміксів «Marvel».

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine + five =

Translate »