ONUKA виступить на одному з наймасштабніших фестивалів Європи

Музика

Фестиваль буде проходити з 8 по 15 серпня Відома українська група ONUKA, яка виконує органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та української етніки, виступить на Sziget Festival 2018. Група стане одним із 30 артистів з усього світу в лайн-апі World Music Stage – одній з головних сцен масштабного мультикультурного фестивалю.

Музика ONUKA – це красиві декорації з мрійливою електронікою, холодними нордичними мелодіями і витонченим цифровим диско, хімія на межі сучасного і глибинного, модних аранжувань і елементів української етніки.

У студійній дискографії групи – альбом “Onuka” в умовному жанрі фолктроника, який став однією з найважливіших подій 2014 року на українській музичній сцені, EP “VIDLIK” і новий альбом “MOZAЇKA”, який вийшов 22 березня.

Виступ на Sziget стане другим для ONUKA після шоу на Europe Stage фестивалю в 2015 році в якості переможця конкурсного відбору серед українських гуртів, який вперше пройшов в Україні

Протягом тижня 8-15 серпня музична програма Sziget 2018 буде наповнена виступами більше 100 артистів. Хедлайнерами Sziget 2018 стануть Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, Gorillaz, Kygo, Mumford & Sons з ексклюзивним в Європі шоу і Dua Lipa.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − 7 =

Translate »