Pianoбой представив кліп про проблеми дитячого цькування - MusicUkraine

Pianoбой представив кліп про проблеми дитячого цькування

Музика

Суспільство ділиться на десятки категорій: багаті і бідні, успішні і невдахи, зарозумілі і сором’язливі, знамениті і ті, чия творчість канула в небуття. Але насправді, все набагато простіше.

Умовно всіх нас можна поділити на два типи – тих, кого цькували в школі або тих, хто цькує. За дослідженнями UNICEF 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років хоча б раз стикалися з проблемою буллінгу. І 48% з них нікому про це не розповідають.

Саме проблемі дитячого цькування, нерозуміння і неприйняття в суспільстві присвячений новий кліп групи Pianoбой. “Все, що тебе не вбиває” – метафорична музична відеоісторія авторства Гео Лерос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   ONUKA виступить на одному з наймасштабніших фестивалів Європи

Дмитро Шуров, Pianoбой:

В ЦЮ ПІСНЮ Я ВКЛАВ СИЛЬНІ ЕМОЦІЇ, ПОВ’ЯЗАНІ З БАГАТОРІЧНИМ ПОШУКОМ СЕБЕ У СВІТІ. ЯК І ІНШІ ПРОСТІ ЛЮДИ, Я ПРОХОДИВ ЧЕРЕЗ НЕПРИЙНЯТТЯ ОТОЧУЮЧИМИ МОГО “Я” І МОЄЇ МУЗИКИ, ЧЕРЕЗ ПІДСТАВИ КОЛЕГ І НЕВІРУ ДРУЗІВ, ЧЕРЕЗ РОЗЧАРУВАННЯ В СОБІ І АГРЕСІЮ ХЕЙТЕР.

ЦИМ ТРЕКОМ Я ХОТІВ БИ ПІДТРИМАТИ ВСІХ, ХТО ВІДЧУВАЄ СЕБЕ ДИВНИМ І НЕ ТАКИМ, ЯК УСІ. НЕ БІЙТЕСЯ ПОРАЗОК, НЕ БІЙТЕСЯ РОБИТИ ПОМИЛКИ, НЕ БІЙТЕСЯ БУТИ СОБОЮ, НАВІТЬ ЯКЩО ВИ НЕ СХОЖІ НА БІЛЬШІСТЬ. КОЖНА ЛЮДИНА В СВІТІ Є УНІКАЛЬНОЮ.  А ВСЕ, ЩО ТЕБЕ НЕ ВБИВАЄ, РОБИТЬ ТЕБЕ СИЛЬНІШИМ!”

Це відео про те, як складно жити в сучасному суспільстві людям, які відрізняються від тих, що оточують. Це кліп про тих, кого не розуміють, кого бояться або переслідують. А ще про тих, хто обов’язково вистоїть і переможе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Після тривалої паузи “Океан Ельзи” представили нову пісню

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen + thirteen =