Друга Ріка презентувала кліп під грифом «секретно»

Музика

Гурт презентував нове відео на трек «Секрет» і анонсував київський концерт на підтримку альбому «Піраміда»

«Друга Ріка» повернулася з всеукраїнського туру на підтримку альбому «Піраміда» із гучним анонсом та новим відео. Кліп на композицію «Секрет» вони зняли у перерві між концертами в Одесі та Миколаєві. Зйомки пройшли на березі Чорного моря.

ГОЛОСУВАННЯ: Хто переможе в “Голосі країни 8”?

«Секрет» – трек з сьомого за рахунком лонгплею команди. Це особиста історія фронтмена гурту Валерія Харчишина та один з найскладніших треків їх нової платівки. Музика до пісні була написана роки тому, але дібрати слів ніяк не вдавалося.

Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка»:
«Я не знаю, чи повинні люди ділитися секретами, але розповідають їх усі. Або ж багато хто з нас. Напевно, так ми усі економимо на психіатрах. У мене небагато секретів. Швидше за все, один, та й того немає. Він би виник, якби мені вдалося домовитися з Богом. Адже пісня – це розмова з Ним.»

У роботі над новим відео команда повернулася до Ані Бурячкової, з якою раніше було відзнято кліп на трек  «Ти Є Я». Завдання перед режисеркою постало справді непросте – передати емоції на межі, де відчай зустрічається з надією. Той стан людини, коли вона готова на все, тільки б допомогти близьким.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Alyosha роздягнулася у ліричному відео на пісню Текіла

Локації та пейзажі навмисно шукалися невпізнанними – тому вибір пав на прибережну зону Чорного моря. І тут на секретні зйомки обрушилася буря та морський шторм. Половину з локацій – затопило. З одного боку, це ускладнило робочий процес. З іншого, за словами режисерки, додало правильної атмосфери. Природа перемагала, як в кадрі, так і поза.

Аня Бурячкова, режисерка відео на трек «Секрет»:
«Мені дуже хотілося винести історію в якусь альтернативну реальність. Таким чином поставити запитання: якщо не ми, то хто? Наші герої живуть в постапокаліптичному світі, і, ймовірно, вони одні з усіх уцілілих. Як ви почуватимитесь, коли ваш єдиний друг, дивом знайдений – ймовірно, остання дитина на планеті?»

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen + twenty =

Translate »